![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2024/01/arnaoutakiskapelakis1.jpg)
Τον Περιφερειάρχη Κρήτης Σταύρο Αρναουτάκη επισκέφθηκε σήμερα ο Πρόεδρος της Ελληνικής Παραολυμπιακής Επιτροπής Γιώργος Καπελάκης συνοδευόμενος από τον Γενικό Γραμματέα Χρήστο Τζαμούση.
Στη διάρκεια της συνάντησης, που έγινε παρουσία του Αναπληρωτή Περιφερειάρχη Γιώργου Πιτσούλη, ο Πρόεδρος της Παραολυμπιακής Επιτροπής ευχήθηκε στον Περιφερειάρχη για τη νέα χρονιά και τη νέα αυτοδιοικητική θητεία, ευχόμενος επιτυχία ενώ ευχαρίστησε, για την διαρκή στήριξη και ανάδειξη του Παραολυμπιακού Κινήματος από την Περιφέρεια Κρήτης.
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
Στ. Αρναουτάκης: «Ο αγώνας για την Δημοκρατία είναι διαρκής»
Μήνυση από τον Νίκο Ξυλούρη: «Δεν μπορώ να δεχτώ κριτική που μειώνει την ηθική μου υπόσταση» (vid)
Να μπει τέλος στη διχοτόμηση της Κύπρου με διαπραγματεύσεις στο πλαίσιο του ΟΗΕ