7 Οκτωβρίου, 2022

Super League 1: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα από την 6η ως την 13η αγωνιστική

Η Super League 1 μετά την λήξη του ΔΣ που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις ώρες για τους υπόλοιπους αγώνες του πρώτου γύρου.

Από το πρόγραμμα που γνωστοποίησε η Super League 1, ξεχωρίζει η πρεμιέρα της ΑΕΚ στην OPAP Arena με αντίπαλο τον Ιωνικό στις 3 Οκτωβρίου καθώς και το ντέρμπι της Ένωσης κόντρα στον ΠΑΟΚ στις 30/10.

Ξεχωρίζει επίσης η αναμέτρηση των «αιωνίων» στις 6 Νοεμβρίου στη Λεωφόρο, ενώ πριν τη διακοπή για το Μουντιάλ, ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει την ΑΕΚ στις 13 Νοεμβρίου στο Γεώργιος Καραϊσκάκης.

Το πρόγραμμα από την 6η έως την 13η αγωνιστική της Super League 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1-3/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 01/10/2022 19:30 ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 15:00 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 16:00 Ολυμπιακός-Ατρόμητος ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 19:30 Βόλος-Άρης ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 21:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/2022 20:00 ΑΕΚ-Ιωνικός OPAP ΑΡΕΝΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8-10/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 17:00 Παναιτωλικός-Βόλος ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 19:30 Ιωνικός-Λαμία ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 16:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 16:30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 21:15 Άρης-ΑΕΚ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/10/2022 18:00 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15-17/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 17:00 Βόλος-Λεβαδειακός ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 20:30 Άρης-Ιωνικός ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 16:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος OPAP ΑΡΕΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 19:30 Λαμία-Παναθηναϊκός Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 20:30 Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/2022 20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-24/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 19:00 Ατρόμητος-Βόλος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 19:30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:00 Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννηνα ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Άρης ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/2022 18:00 Λεβαδειακός-ΑΕΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/2022 20:00 ΟΦΗ-Λαμία ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29-31/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 17:00 Ιωνικός-Παναιτωλικός ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 19:30 Βόλος-Παναθηναϊκός ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:00 Ολυμπιακός-Λαμία ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:30 Λεβαδειακός-Ατρόμητος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 19:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ OPAP ΑΡΕΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 20:30 Άρης-ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”

ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-6/11/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16:30 Λαμία-Βόλος Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:30 ΟΦΗ-Ιωνικός ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 19:00 Ατρόμητος-Άρης ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 21:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 20:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8-10/11/2022)

ΤΡΙΤΗ 08/11/2022 20:00 Άρης-Λαμία ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 17:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 18:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 20:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ OPAP ΑΡΕΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 20:00 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 10/11/2022 19:00 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ 10/11/2022 21:30 Ιωνικός-ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/11/2022)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 18:00 Λαμία-Παναιτωλικός Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 19:30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 21:30 ΠΑΟΚ-Βόλος ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 18:00 Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 19:30 ΟΦΗ-Λεβαδειακός