![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2023/11/rakokazanompeladaki1.jpg)
Η κα. Ελένη Μαράκη Μπελαδάκη θέλοντας να ευχαριστήσει την προεκλογική ομάδα εργασίας, με την οποία έδωσε τη «μάχη» των εκλογών, διοργάνωσε μία όμορφη βραδιά στο ρακοκάζανο του κ. Κωνσταντίνου Βιδάκη στο Καστέλλι Πεδιάδος.
Την βραδιά τίμησαν με την παρουσία τους αρκετοί φίλοι οι οποίοι αγωνίστηκαν και πέτυχαν την εκλογή της κα. Ελένης Μαράκη Μπελαδάκη, σε πολύ καλή σειρά, ως Σύμβουλος στην Περιφέρεια Κρήτης.
Στη συνάντηση παραβρέθηκε και ο Περιφερειάρχης Κρήτης, κ. Στάυρος Αρναουτάκης, ο οποίος, μαζί με την κα. Ελένη Μαράκη Μπελαδάκη ευχαρίστησαν τους παρευρισκόμενους και αναφέρθηκαν από κοινού στους στόχους της νέας θητείας.
Η συνάντηση ολοκληρώθηκε τις πρώτες πρωινές ώρες με πολύ κέφι, διασκέδαση, μαντινάδες και ζωντανή μουσική.
![](https://www.mypressoffice.gr/myPOn4/UserFiles/image/po/32/rakokazanompeladaki2!.jpg)
![](https://www.mypressoffice.gr/myPOn4/UserFiles/image/po/32/rakokazanompeladaki3!.jpg)
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
Στ. Αρναουτάκης: «Ο αγώνας για την Δημοκρατία είναι διαρκής»
Μήνυση από τον Νίκο Ξυλούρη: «Δεν μπορώ να δεχτώ κριτική που μειώνει την ηθική μου υπόσταση» (vid)
Να μπει τέλος στη διχοτόμηση της Κύπρου με διαπραγματεύσεις στο πλαίσιο του ΟΗΕ