![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2024/01/arnaoytakisvenizeleio2.jpg)
Με τον προπονητή και τα μέλη της επιτροπής της ομάδας μπάσκετ του ΟΦΗ συναντήθηκε σήμερα ο Περιφερειάρχης Κρήτης Σταύρος Αρναουτάκης.
Στη συνάντηση παραβρέθηκε ο αναπληρωτής Περιφερειάρχης Γιώργος Πιτσούλης ενώ την αντιπροσωπεία του ΟΦΗ αποτελούσαν ο προπονητής Βασίλης Ράλλης και τα μέλη της Επιτροπής μπάσκετ της ομάδας, Βαγγέλης Φανουργάκης. Μιχάλης Επταμηνητάκης και Νεκτάριος Μυλωνάκης.
Στη συνάντηση οι εκπρόσωποι της ομάδας δώρισαν στον Περιφερειάρχη τη φανέλα με το νούμερο 2 και μια μπάλα μπάσκετ με όλες τις υπογραφές των παικτών ως μια συμβολική κίνηση ευχαριστίας για την στήριξη της Περιφέρειας Κρήτης, η οποία επαναβεβαιώθηκε συνοδευόμενη με την ευχή του Σταύρου Αρναουτάκη για παρουσία του ΟΦΗ B.C. και στην μεγάλη κατηγορία.
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
Ολυμπιακοί Αγώνες: 100 Έλληνες αθλητές και αθλήτριες με όνειρα για μετάλλια στο Παρίσι – Ποιοι ρίχνονται στη «μάχη» το Σάββατο
Nέα υπέρβαση Αγγελόπουλων – Μετά τα 20 εκατ. σε Βεζένκοφ, φέρνουν και ΝΒΑερ
Καθάρισε ο Βαγγέλης Μαρινάκης και κράτησε με ηγεμονικό συμβόλαιο τον Ελ Κααμπί