![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2024/04/Pagkritio.jpg)
Κλειστό για προληπτικούς λόγους θα παραμείνει αύριο το κεντρικό γήπεδο του Παγκρητίου Σταδίου λόγω των θυελλωδών ανέμων που θα πνέουν στην περιοχή σύμφωνα με την πρόβλεψη της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας.
Τονίζεται ότι το βοηθητικό γήπεδο θα είναι διαθέσιμο προς χρήση για αθλητές και αθλούμενους ενώ και η λειτουργία του κολυμβητηρίου θα συνεχιστεί κανονικά.
Η πρόσβαση για το γυμναστήριο θα γίνεται εσωτερικά από την θύρα 1-3 (και όχι από τη θύρα 9) με χώρο στάθμευσης μέχρι τη θύρα 3.
Παρακαλούνται αθλούμενοι και επισκέπτες να ακολουθήσουν τις οδηγίες του προσωπικού και του προσωπικού ασφαλείας του Παγκρητίου Σταδίου οι οποίοι θα βρίσκονται εκεί για την διευκόλυνση τους.
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
Ολυμπιακοί Αγώνες: 100 Έλληνες αθλητές και αθλήτριες με όνειρα για μετάλλια στο Παρίσι – Ποιοι ρίχνονται στη «μάχη» το Σάββατο
Nέα υπέρβαση Αγγελόπουλων – Μετά τα 20 εκατ. σε Βεζένκοφ, φέρνουν και ΝΒΑερ
Καθάρισε ο Βαγγέλης Μαρινάκης και κράτησε με ηγεμονικό συμβόλαιο τον Ελ Κααμπί