![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2023/02/kinigithisavrou.jpg)
Στην τελική ευθεία για το 8ο Κυνήγι Κρυμμένου Θησαυρού η διοργανώτρια ομάδα «Άλαλοι Θύται» σε συνεργασία με τη Μονομετοχική Ανώνυμη Εταιρία του Δήμου Μαλεβιζίου και την Υπηρεσία Πρασίνου του Δήμου διοργανώνουν αύριο Τρίτη στις 10.00 δενδροφύτευση στο πάρκινγκ της Αμμουδάρας έναντι του Τεχνόπολις.
Στη δενδροφύτευση θα συμμετέχουν και μαθητές της Α΄ τάξης του 1ου Δημοτικού Σχολείου Γαζίου.
Το 8ο Κυνήγι Κρυμμένου Θησαυρού θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου στο Γάζι με αφετηρία το Δημαρχείο Μαλεβιζίου. Τη διοργάνωση έχει αναλάβει η ομάδα «Άλαλοι Θύται» με τη συνδρομή του Δήμου Μαλεβιζίου και την υποστήριξη της Περιφέρειας Κρήτης,
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
3 τρόποι για να ενισχύσουμε την αυτοπεποίθηση των παιδιών
Μπήκε πρώτη στην ιατρική του ΑΠΘ με 19.580 μόρια -Το αυστηρό πρόγραμμα και οι πολλές ώρες διαβάσματος
Πώς θα ρίξετε το σάκχαρο σε 10 λεπτά – Η συμβουλή που κάνει θαύματα!