![](https://athlitika.news/wp-content/uploads/2023/09/KARAMALAKIS-_MIX.jpg)
H κεντρική εκδήλωση της παράταξης «Ηράκλειο, η Πόλη μας» η οποία είχε προγραμματιστεί για την Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 20:00 στην Πλατεία Αγίου Τίτου, αναβάλλεται με αφορμή τα τραγικά συμβάντα τα οποία έχουν λάβει χώρα τις τελευταίες μέρες στη Θεσσαλία, με αποκορύφωμα τον θάνατο συνανθρώπων μας. Η κεντρική εκδήλωση προγραμματίζεται εκ νέου για την Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 20:00 στην πλατεία Αγίου Τίτου.
Με αφορμή την παραπάνω εξέλιξη, ο κ. Καραμαλάκης δήλωσε τα εξής:
«Θα ήθελα να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων που βρήκαν τραγικό θάνατο από τις καταστροφικές πλημμύρες. Η σκέψη μας βρίσκεται δίπλα στους πλημμυροπαθείς και στους φορείς που έχουν κληθεί να διαχειριστούν αυτή τη δύσκολη κατάσταση».
Περισσότερα Νέα Κατηγορίας...
3 τρόποι για να ενισχύσουμε την αυτοπεποίθηση των παιδιών
Μπήκε πρώτη στην ιατρική του ΑΠΘ με 19.580 μόρια -Το αυστηρό πρόγραμμα και οι πολλές ώρες διαβάσματος
Πώς θα ρίξετε το σάκχαρο σε 10 λεπτά – Η συμβουλή που κάνει θαύματα!